Obložkové zárubně

Naše firma Dveře Lapčík Kutná Hora vyrábí rámové zárubně a obložkové zárubně z kvalitního výběrového smrkového dřeva. Obložkové zárubně se skládají z falcových a krycích obložek a samotného rámu obložkové zárubně. Obložky pro obložkové zárubně jsou v rozích seříznuty na 45 stupňů a spojeny lamelou. Obložkové zárubně osazujeme těsněním šíře 15 mm, které utěsní interiérové dveře od průvanu i hluku. Těsnění nabízíme ve třech odstínech. Na obložkové zárubně používáme panty od kvalitního českého výrobce. Obložkové zárubně jsme schopni vyrobit přesně v šíři vaší zdi a jejich konstrukce umožňuje vymezení až 1cm rozdílu v šířce zdi. Obložkové zárubně dodáváme v rozloženém stavu a jejich montáž zvládne každý schopnější člověk.

Rámové zárubně

Rámové zárubně jsou zhotoveny z hranolu 6x5 cm. Rámové zárubně jsou osazeny třemi kvalitními panty a protiplechem s plastovou miskou. Rámové zárubně jsme schopni na přání zákazníka osadit těsněním. Díky široké škále produktů si jistě vyberete rámové zárubně dle vašich přání a požadavků.

Zárubně pro interiérové dveře

Veškeré zárubně pro interiérové dveře a dveře dalších typů vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva. Námi vyráběné zárubně pro interiérové dveře mají díky své kvalitní konstrukci dlouhou životnost. Pokud si vyberete zárubně pro interiérové dveře z naší nabídky, získáte záruku prvotřídní kvality.